Bilomag Plus opinie osoby w starszym wieku

Ja również polecam suplement diety Hustler Mind. Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie, niestety praktycznie każdy jeden suplement, którego użyłam na poprawę koncentracji wywoływał u mnie przykre skutki uboczne, jak np. problemy z zasypianiem. Od dłuższego czasu mam problemy z pamięcią, przyłapałam się ostatnio na tym, że zaczynając jakieś zdanie gubię wątek i zupełnie nie wiem, co chciałam powiedzieć. Mam 59 lat, nie jest to jeszcze zaawansowany wiek starczy, aby można było łatwo usprawiedliwić te moje uciążliwe problemy z koncentracją.

Cały czas pracuję zawodowo. Zajęcie, które wykonuję wymaga ode mnie permanentnego skupienia, nie mogę sobie pozwolić na nawet chwilę nieuwagi. To wszystko wywołuje u mnie dodatkowy stres w pracy, obawiam się, ze czegoś nie zauważę albo po prostu o czymś zapomnę. Ostatnim środkiem, który używałam na moje problemy z koncentracją był Bilomag Plus.

Bilomag plus opinie

Nie pamiętam już sama co mnie zachęciło do zakupu tego środka, czy była to jakaś pozytywna opinia w internecie, czy farmaceuta mnie namówił. W każdym razie kupiłam. Zgodnie z instrukcją zażywałam jedną kapsułkę na dzień, skład wydawał się być obiecujący, bo i lecytyna i magnez i jakieś wyciągi “naturalne”. Przez pierwsze dni wszystko było ok. Nawet wydawało mi się, że czuję jakieś delikatne pobudzenie, jak się jednak szybko okazało skutki przyjmowania tego leku okazały się zupełnie nie takie, jakich się spodziewałam. Już po kilku dniach stosowania Bilomag Plus zauważyłam u siebie rozdrażnienie.

Hustler Mind vs Bilomag Plus

Miałam problemy z zasypianiem, a najgorsze pojawiło się u mnie kołatanie serca! Pomyślałam, jak to możliwe? W końcu to jednak tylko suplement?! Od razu odstawiłam to dziadostwo. Następnym środkiem, po który sięgnęłam był Hustler Mind.

hustler mind

Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Efekt był dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Widziałam po sobie pewną poprawę, łatwo było mi się skupić. Mało tego, widziałam, ze inni widzą po mnie poprawę, kilka razy usłyszałam, nawet, że zarażam energią. A i owszem!

Kiedy czułam się pewniej, kiedy wiedziałam, że mogę polegać na swojej pamięci (przy oczywistym wsparciu Hustler Mind) od razu wstępowało we mnie życie. Już po kilku dniach od zażycia pierwszej tabletki Hustler Mind moja koncentracja i pamięć wreszcie przestały szwankować. Ja sama czuję się dobrze. Żadnych skutków ubocznych, żadnych problemów ze spaniem, żadnego kołatania ani rozdrażnienia. To jest po prostu to czego szukałam. Rzadko dzielę się swoimi opiniami na internecie, do tej pory zwykłam bardziej czytać opinie innych osób w poszukiwaniu rozwiązań na moje własne problemy.

Tym razem stwierdziłam, że dołożę moją cegiełkę do opisu tych tabletek, ponieważ jestem naprawdę nimi zachwycona. Myślę, że mało osób o nich słyszało, jak rozmawiałam ze znajomymi wydają się być zaskoczeni i gdzieś tam na skrawkach papieru notują sobie nazwę Hustler Mind. Bo jak się okazało nie tylko ja miałam tego rodzaju problemy. Koleżanka z pracy zwierzyła mi się ostatnio, ze sama nie może uporać się z podobnymi. Mam nadzieję, że moje pozytywne doświadczenia z Hustler Mind jej również pomogą.