Działanie indyjskiej medycyny czyli gotu kola – opinie po kuracji

gotu-kola-min

Moją pasją jest kultura Wschodu. Na ćwiczenie jogi i medytację jestem w stanie w ciągu każdego dnia przeznaczyć naprawdę wiele godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że jakiś czas temu zauważyłam u siebie dość poważne problemy z koncentracją oraz skupieniem się na ważnych czynnościach. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz skupiłam się do tego stopnia, by ze zrozumieniem przeczytać książkę lub artykuł w Internecie. A przecież kiedyś tak nie było! Rozmawiałam o tym z moją mistrzynią jogi, a ona przyznała, że same ćwiczenia tutaj nie pomogą.

Potrzebny był jakiś delikatny suplement diety, dzięki któremu praca mojego umysłu mogła dojść do równowagi. Polecono mi specyfik o nazwie gotu kola.

gotu kola opinie

Są to tabletki ziołowe, a ich głównym składnikiem jest wąkrot azjatycka, bardzo często stosowana roślina w indyjskiej medycynie naturalnej. Stwierdziłam, że mistrzyni na pewno wie co robi i postanowiłam zaufać temu rozwiązaniu. Dzięki gotu kola miały się także zmniejszyć moje stany lękowe, które miewam od czasu do czasu. Umiem sobie z nimi jednak dość dobrze radzić. Warto także próbować nowych form wsparcia.

Uspokojenie w indyjskim stylu

Miało być super, miało być ekstra. Totalne uwolnienie z lęku, szybszy przebłysk myśli, lepsza koncentracja, a do tego pożądane efekty pracy, nad którą w danej chwili się pochylałam. Wszystko na nic! Te tabletki po pierwsze, za bardzo smakowały mi zgniłymi roślinami, a po drugie, dość wyraźnie mnie usypiały. Poszłam do mojej joginki z pretensjami. Uznała, że nie każdy specyfik jest w stanie pomagać wszystkim w jednakowy sposób. Może miała rację? Może jej przemiana materii w organizmie sprawiała, że miała większą tolerancję na suplementy na bazie roślinnej?

Bardzo prawdopodobne, że właśnie tak było. Ja, by nie tracąc czasu, zaczęłam szukać pomysłu na wsparcie pamięci i koncentracji poza środowiskiem joginów i mistrzów orientu. Ktoś ze znajomych przy okazji porządkowania plecaka pokazał mi tabletki Hustler Mind.

hustler mind opinie

Zaintrygowały mnie od pierwszego kontaktu, choć z początku trochę się bałam. Dość efektowne opakowanie nasuwało mi na myśl jakiś doping, jakieś sterydy niepewnego pochodzenia. Mimo to postanowiłam, że zobaczę, z czym mam do czynienia.

Zmiana o 180 stopni i jak szybko!

Zmiany nastąpiły szybciej, niż się spodziewałam! Już jedna kapsułka Hustler Mind uwolniła we mnie pokłady kreatywnego myślenia. Nagle poczułam, że realizuję wszystkie wyznaczane sobie wcześniej cele i organizm w żaden sposób się przy tym nie ociąga! Co za ulga , że nie muszę się już ze sobą męczyć. Medytacja oraz przebywanie w towarzystwie moich mistrzów jogi także stały się dla mnie bardziej wartościowymi doświadczeniami. Gdziekolwiek się nie udaję, czegokolwiek nie mam do zrealizowania pod presją czasu – bez Hustler Mind nie ruszam się z domu. Wszystkim, którzy czasami przychodzą do mnie po poradę, w jaki sposób zwiększyć nieco swoją aktywność oraz koncentrację – z czystym sumieniem polecam właśnie Hustler Mind! Jest tani i niezawodny w każdej sytuacji, gdy ważne jest szybkie działanie z dużym poziomem skupienia.