Działanie indyjskiej medycyny czyli gotu kola – opinie po kuracji

gotu-kola-min

Moją pasją jest kultura Wschodu. Na ćwiczenie jogi i medytację jestem w stanie w ciągu każdego dnia przeznaczyć naprawdę wiele godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że jakiś czas temu zauważyłam u siebie dość poważne problemy z koncentracją oraz skupieniem się na ważnych czynnościach. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz skupiłam się do tego stopnia, by ze zrozumieniem przeczytać książkę lub artykuł w Internecie. A przecież kiedyś tak nie było! Rozmawiałam o tym z moją mistrzynią jogi, a ona przyznała, że same ćwiczenia tutaj nie pomogą.

Potrzebny był jakiś delikatny suplement diety, dzięki któremu praca mojego umysłu mogła dojść do równowagi. Polecono mi specyfik o nazwie gotu kola.

gotu kola opinie

Są to tabletki ziołowe, a ich głównym składnikiem jest wąkrot azjatycka, bardzo często stosowana roślina w indyjskiej medycynie naturalnej. Stwierdziłam, że mistrzyni na pewno wie co robi i postanowiłam zaufać temu rozwiązaniu. Dzięki gotu kola miały się także zmniejszyć moje stany lękowe, które miewam od czasu do czasu. Umiem sobie z nimi jednak dość dobrze radzić. Warto także próbować nowych form wsparcia.

Uspokojenie w indyjskim stylu

Miało być super, miało być ekstra. Totalne uwolnienie z lęku, szybszy przebłysk myśli, lepsza koncentracja, a do tego pożądane efekty pracy, nad którą w danej chwili się pochylałam. Wszystko na nic! Te tabletki po pierwsze, za bardzo smakowały mi zgniłymi roślinami, a po drugie, dość wyraźnie mnie usypiały. Poszłam do mojej joginki z pretensjami. Uznała, że nie każdy specyfik jest w stanie pomagać wszystkim w jednakowy sposób. Może miała rację? Może jej przemiana materii w organizmie sprawiała, że miała większą tolerancję na suplementy na bazie roślinnej?

Bardzo prawdopodobne, że właśnie tak było. Ja, by nie tracąc czasu, zaczęłam szukać pomysłu na wsparcie pamięci i koncentracji poza środowiskiem joginów i mistrzów orientu. Ktoś ze znajomych przy okazji porządkowania plecaka pokazał mi tabletki Hustler Mind.

hustler mind opinie

Zaintrygowały mnie od pierwszego kontaktu, choć z początku trochę się bałam. Dość efektowne opakowanie nasuwało mi na myśl jakiś doping, jakieś sterydy niepewnego pochodzenia. Mimo to postanowiłam, że zobaczę, z czym mam do czynienia.

Zmiana o 180 stopni i jak szybko!

Zmiany nastąpiły szybciej, niż się spodziewałam! Już jedna kapsułka Hustler Mind uwolniła we mnie pokłady kreatywnego myślenia. Nagle poczułam, że realizuję wszystkie wyznaczane sobie wcześniej cele i organizm w żaden sposób się przy tym nie ociąga! Co za ulga , że nie muszę się już ze sobą męczyć. Medytacja oraz przebywanie w towarzystwie moich mistrzów jogi także stały się dla mnie bardziej wartościowymi doświadczeniami. Gdziekolwiek się nie udaję, czegokolwiek nie mam do zrealizowania pod presją czasu – bez Hustler Mind nie ruszam się z domu. Wszystkim, którzy czasami przychodzą do mnie po poradę, w jaki sposób zwiększyć nieco swoją aktywność oraz koncentrację – z czystym sumieniem polecam właśnie Hustler Mind! Jest tani i niezawodny w każdej sytuacji, gdy ważne jest szybkie działanie z dużym poziomem skupienia.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

5 komentarzy to “Działanie indyjskiej medycyny czyli gotu kola – opinie po kuracji”

 1. Karin pisze:

  A ja właśnie swoją świeżość umysłu zawdzięczam przede wszystkim jodze. Żadne inne preparaty na mnie nie działały, ale może nie trafiłam jeszcze na coś dobrego. Np. Hustler Mind nie używałam, więc też ciężko jest mi się wypowiedzieć.

 2. Y. pisze:

  Gotu Kola faktycznie i mnie zachęcił do zażywania przede wszystkim przez fakt, że od tylu lat istnieje on w medycynie chińskiej. 🙂 Bardzo bym chciała móc wypróbować ten Hustler Mind, ale nie ma go nigdzie w aptekach. Gdzie można go kupić?

 3. Paweł pisze:

  Cześć, czy ten Hustler Mind faktycznie działa? Próbował go ktoś itp.?

 4. Aga Świebodzin pisze:

  Podbijam pytanie Pawła – bardzo chętnie poczytałaby więcej recenzji, opinii. Nie chciałabym zamawiać go w ciemno, bo może się to okazać po prostu stratą pieniędzy…

 5. Normann pisze:

  Firma Swanson ma wiele fajnych preparatów i w ogóle. W moim przypadku jednak nie sprawdził się Gotu Kola, mimo, że tak dobrze się zapowiadał. 🙁

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress