Ginkofar Intense opinie po suplementach na pamięć

Moje problemy z pamięcią to bardzo uciążliwa dla mnie kwestia. Obecnie w wieku sześćdziesięciu siedmiu lat nie pracuję zawodowo, jednak nie oznacza to, że prowadzę nudne i jałowe życie. Dużo czasu spędzam na czytaniu książek, grywam w szachy ze swoim przyjacielem oraz korzystam z internetu. Dodatkowo poświęcam dużo czasu moim wnuczkom. Wszystkie te rzeczy sprawiały mi bardzo dużą radość. Jednak od pewnego czasu dopadły mnie skutki demencji starczej.

Często zdarza się, że zapominam wiele ważnych rzeczy. Na przykład gdy idę do sklepu i zapominam co miałem kupić. Jest to uciążliwa rzecz, która przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Tym dziwniejsze dla mnie jest to zjawisko biorąc pod uwagę fakt, że przytrafiło mi się to przysłowiowego z dnia na dzień. Nie chciałem jednak zaakceptować takiego stanu rzeczy więc szybko zacząłem szukać pomocy w rozwiązaniu tego zdrowotnego problemu. Zacząłem pić różne wywary z ziół, które rzekomo miały poprawiać pamięć oraz koncentracje. Po kilkutygodniowej kuracji odpuściłem jednak tą metodą ponieważ nie zauważyłem żadnej wyraźniej poprawy. Zdarzały się dni, w których moja pamięć była świetna, jednak bywały też takie, w które kompletnie mnie zawodziła. Postanowiłem więc sięgnąć po środki na pamięć, które oferuje przemysł farmaceutyczny.

Moja próba z Ginkofar Intense

Ginkofar Intense to pierwszy produkt, który przetestowałem w drodze ku lepszej pamięci oraz koncentracji.

Ginkofar intense opinie

Zaraz po zakupieniu tabletek przyjmowałem je dwa razy dziennie zgodnie z zaleceniami na ulotce. Jednak po pierwszym tygodniu kuracji nie zauważyłem żadnych efektów. Nie przejąłem się tym jednak i dalej stosowałem środek w celu poprawy moich zdolności poznawczych. Drugi tydzień jednak także nie przyniósł żadnych zmian tak jak i kolejne. Kuracje zakończyłem po miesięcznym stosowaniu środku. Nie wpłynął on na mnie w żaden odczuwalny ani zauważalny sposób. Muszę go ocenić jako nieskuteczny w walce z brakami w pamięci.

Druga próba z Hustler Mind

Drugą próbę podjąłem stosując produkt Huster Mind. Jest to nowość na rynku, dlatego też za namową mojego kolegi postanowiłem przetestować produkt.

hustler mind

Zgodnie z zaleceniami na ulotce zacząłem przyjmować tabletki dwa razy dziennie zaraz po posiłku. W pierwszym tygodniu kuracji zauważyłem większą koncentrację umysłu oraz większe skupienie uwagi, która nie była tak bardzo rozproszona na różne strony.

Drugi tydzień przyjmowania suplementu sprawił, że zaniki pamięci był rzadsze i mniej inwazyjne. Potrafiłem sobie częściowo przypomnieć o rzeczach, które miałem zrobić. Trzeci tydzień przyniósł prawdziwy przełom. Moje zaniki pamięci przestały mnie w końcu nawiedzać. Dzięki temu mogłem na nowo normalnie funkcjonować. Czwarty tydzień suplementacji sprawił, że mój umysł stał się bardziej płynny oraz lepiej kojarzył fakty. Obecnie przyjmuję Hustler Mind od trzech miesięcy i dzięki niemu moje problemy z pamięcią dobiegły końca. Znów mogę normalnie grać w szachy, chodzić na zakupu i cieszyć się swoim życiem tak jak kiedyś.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

5 komentarzy to “Ginkofar Intense opinie po suplementach na pamięć”

 1. Veri pisze:

  Mój lekarz przestrzegał mnie, że miłorzębu japońskiego też nie można łykać cały czas, więc szkoda czasu na te tabletki Ginkofar Intense…

 2. Nina pisze:

  A ja jestem bardzo zafascynowana działanie Miłorzębu Japońskiego, uważam, ze bardzo dobrze na mnie pływa. Mam nadzieję, że to nie żadne placebo hihi.

 3. Martyna5 pisze:

  Już od dłuższego czasu poszukuję właśnie preparatu, który zniweluje u mnie zaniki pamięci i pozwoli być bardziej “tu i teraz”. To bardzo uporczywe, że czasem nie pamiętam drogi do domu lub nie pamiętam o czym z kimś rozmawiałam. Eh. 🙁

 4. Pateczka pisze:

  Martyna5 – ja także miałam właśnie takie objawy!
  Do tego nawet tzw. brain fog, czyli ciężko było mi skupić myśli lub odnaleźć coś w pamięci. Hustler Mind rozwiązał poniekąd te problemy, ponieważ moja pamieć działa o wiele sprawniej. Mam nadzieję, że im dłużej będę go stosowała, tym lepsze rezultaty będą.

 5. Elle pisze:

  Pateczka – tylko miej świadomość, ze raz na jakiś czas dobrze jest sobie zrobić przerwę od tego rodzaju preparatów, żeby potem nadal działały. ^^

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress