Jak się sprawdził Citotrop – opinie po kuracji

Jakiś czas przed kolejną sesją na studiach zaczęłam rozważać przyjmowanie suplementów poprawiających koncentrację. Praktyki do późna, pisanie pracy dyplomowej, nauka na bieżąco do zaliczeń i dodatkowo nauka przed nadchodzącymi egzaminami sprawiały, że nie miałam praktycznie czasu na wysypianie się. Moja pamięć znacznie się pogorszyła, nie miałam sił siedzieć i się uczyć, a jak już się do tego zabrałam, brakowało mi skupienia. Wszystko potrafiło mnie rozproszyć. Wraz z przybliżającą się sesją zdecydowałam się więc na zakup jakiegoś środka.

Przy okazji zakupów w aptece samoobsługowej zauważyłam na półce suplement diety Citotrop.

Citotrop opinie

Spodobało mi się opakowanie, opis też był zachęcający więc zdecydowałam się na zakup. Liczyłam na świetne efekty, miałam nadzieję, że moje chęci do nauki wzrosną i znowu będę mogła skupić się na tym co robię. Bardzo się rozczarowałam, bo niestety nie zauważyłam żadnych efektów, nawet po dłuższym stosowaniu suplementu. Zniechęcona odstawiłam zażywanie tych kapsułek, a najtańsze nie były.. Niestety, w moim przypadku pieniądze się zmarnowały. Jako studentka nie zarabiam wiele, nie mam środków dostępnych na eksperymentowanie z suplementami metodą prób i błędów.

Po kilku dniach znajome poleciły mi kapsułki “Hustler Mind”.

hustler mind

Nie byłam przekonana, bo wcześniej nie słyszałam tej nazwy, jednak kilka dobrych opinii wśród najbliższych działa cuda. Nie miałam nic do stracenia, bo od trudnej sesji dzieliły mnie zaledwie 2 tygodnie. Kupiłam i zaczęłam regularnie stosować. Już po kilku dniach zauważyłam znaczną poprawę koncentracji. Mimo niedostatecznego wysypiania się mogłam wreszcie usiąść nad notatkami skupiając się na tym co czytam. Co najlepsze – na drugi dzień, kilka dni później, a nawet teraz – pamiętam prawie wszystko, czego się nauczyłam! Moja pamięć bardzo się poprawiła, potrafię skupić się na czymś nawet wtedy, kiedy warunki do nauki nie są sprzyjające, np. w autobusie czy w akademiku (gdzie przewija się przez pokój dużo osób i każdy hałasuje).

Po zastosowaniu pierwszego środka (i po braku rezultatów) myślałam, że sesja okaże się porażką. Straciłam kilka kolejnych dni na naukę, z której niewiele wyniosłam. Tabletki Hustler Mind uratowały mnie podczas egzaminów. Nawet pod wpływem stresu pamiętałam wszystko, moja koncentracja osiągnęła maksimum możliwości, a ja napisałam testy najlepiej jak potrafiłam. Moje koleżanki miały rację co do tego środka, ja osobiście również potwierdzam jego skuteczność i mogę polecać dalej.

Czasami słyszy się także o skutkach ubocznych stosowania niektórych suplementów, czego również trochę się obawiałam, ponieważ jestem osobą raczej wrażliwą. Dłuższe stosowanie suplementu Hustler Mind nie wywołało u mnie absolutnie żadnych efektów niepożądanych, a wręcz przeciwnie. Czułam się świetnie – gotowa do nauki, bardzo skoncentrowana i skupiona na celu. Mimo, że już po sesji – dalej stosuję środek jako uzupełnienie diety. Polecam gorąco każdemu, kto potrzebuje dobrego, skutecznego i oczywiście sprawdzonego produktu wspomagającego pamięć i koncentrację.