Kapsułki Rekarnival – opinie po całym opakowaniu

Hustler Mind jest naprawdę dobrym środkiem na poprawę sprawności umysłowej i lepsze wchłaniane nowych informacji. Co prawda okres moich studiów powoli dobiega końca, nie mniej muszę przyznać, że na całe szczęście natknąłem się swego czasu na te tabletki, co nie powiem, poprawiło znacznie jakość mojego kształcenia. Przed praktycznie każdą sesją eksperymentowałem z nowymi środkami.

Najpierw Sesja, która w połączeniu z kilkoma puszkami napojów energetyzujących po prostu zwalała z nóg (dosłownie!), ostatnio Rekarnival, który również wg producentów miał poprawiać koncentrację ( z tego co pamiętam zawierał kwasy DHA i omega3), jak się jednak szybko okazało zażywanie tego środka, w zalecanej przez producenta ilośći jednej kapsułki dziennie nie wywołały w moim organizmie absolutnie żadnego efektu.

Rekarnival opinie

Tak jak zwykle nauka szła opornie, a wszystko dookoła rozpraszało i nie pozwalało się skupić na zadanym materiale. Co gorsza nawet przekraczanie tej dawki nie robiło żadnego efektu. Szybko stwierdziłem, że Rekarnival to jedna wielka ściema i kasa wyrzucona w błoto. To moje testowanie Rekarnivalu miało jeszcze jeden przykry skutek. Niespełna kilka tygodni łykania tych kapsułek, a zauważyłem po sobie nieporównywalnie większą niż zwykle senność. Przespać sesję? Zupełnie nie po to, to kupiłem! Wreszcie przyszła pora na pisanie pracy magisterskiej i długie godziny ślęczenia przed monitorem.

W dodatku promotor to perfekcjonista, co rusz jakieś uwagi. To do poprawy, tamto do poprawy. W kółko to samo. Do tego jeszcze zajęcia i seminaria, naprawdę można mieć dość. Tylko się głowa przegrzewa! Kilka miesięcy temu zasłyszałem od kumpla, że łyka Hustler Mind. Szybka analiza, kumpel imprezuje więcej niż ja, a w indeksie ma same 4.0 i 5.0. Długo nie musiałem się zastanawiać, wszystkiego już próbowałem, spróbuję i to. Już w zasadzie od pierwszego dnia stosowania widziałem efekt, pisanie pracy jakoś tak wyjątkowo gładko szło. I tak każdy dzień zaczynałem od kubka kawy i jednej tabletki Hustler Mind.

hustler mind

Moja praca z każdym dniem coraz bardziej nabierała wyrazu. Ja sam czułem jakbym miał więcej energii. Pomimo nabitego grafiku znalazłem jeszcze czas na siłkę, dziewczyna też zadowolona, że już tak się nie męczę i mam więcej czasu dla niej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że odkąd zażywam Hustler Mind nabrałem więcej luzu do wszystkiego. Przestałem denerwować się terminami pracy magisterskiej, bo i tak wiedziałem, że ze wszystkim zdążę. Jeszcze kilka stron i wysyłam do promotora całość. Zobaczymy co powie. Doskonale wiem, jak bardzo wpłynęły te tabletki na ostatnie miesiące mojego życia, w związku z czym z czystym sercem mogę polecić je naprawdę każdemu. Nie jest to środek przewidziany wyłącznie dla studentów , ale im polecam szczególnie. Myślę, że wszelkiej maści pracownicy umysłowi i osoby starsze również mogą się o nie pokusić. Efekt ich zażywania na pewno zadowoli każdego. Koniec przerwy na kawę. Wracam do mojej pracy. Mam nadzieję, że moja opinia o Hustler Mind komuś się przysłuży. Pozdrawiam