Kapsułki Rekarnival – opinie po całym opakowaniu

Hustler Mind jest naprawdę dobrym środkiem na poprawę sprawności umysłowej i lepsze wchłaniane nowych informacji. Co prawda okres moich studiów powoli dobiega końca, nie mniej muszę przyznać, że na całe szczęście natknąłem się swego czasu na te tabletki, co nie powiem, poprawiło znacznie jakość mojego kształcenia. Przed praktycznie każdą sesją eksperymentowałem z nowymi środkami.

Najpierw Sesja, która w połączeniu z kilkoma puszkami napojów energetyzujących po prostu zwalała z nóg (dosłownie!), ostatnio Rekarnival, który również wg producentów miał poprawiać koncentrację ( z tego co pamiętam zawierał kwasy DHA i omega3), jak się jednak szybko okazało zażywanie tego środka, w zalecanej przez producenta ilośći jednej kapsułki dziennie nie wywołały w moim organizmie absolutnie żadnego efektu.

Rekarnival opinie

Tak jak zwykle nauka szła opornie, a wszystko dookoła rozpraszało i nie pozwalało się skupić na zadanym materiale. Co gorsza nawet przekraczanie tej dawki nie robiło żadnego efektu. Szybko stwierdziłem, że Rekarnival to jedna wielka ściema i kasa wyrzucona w błoto. To moje testowanie Rekarnivalu miało jeszcze jeden przykry skutek. Niespełna kilka tygodni łykania tych kapsułek, a zauważyłem po sobie nieporównywalnie większą niż zwykle senność. Przespać sesję? Zupełnie nie po to, to kupiłem! Wreszcie przyszła pora na pisanie pracy magisterskiej i długie godziny ślęczenia przed monitorem.

W dodatku promotor to perfekcjonista, co rusz jakieś uwagi. To do poprawy, tamto do poprawy. W kółko to samo. Do tego jeszcze zajęcia i seminaria, naprawdę można mieć dość. Tylko się głowa przegrzewa! Kilka miesięcy temu zasłyszałem od kumpla, że łyka Hustler Mind. Szybka analiza, kumpel imprezuje więcej niż ja, a w indeksie ma same 4.0 i 5.0. Długo nie musiałem się zastanawiać, wszystkiego już próbowałem, spróbuję i to. Już w zasadzie od pierwszego dnia stosowania widziałem efekt, pisanie pracy jakoś tak wyjątkowo gładko szło. I tak każdy dzień zaczynałem od kubka kawy i jednej tabletki Hustler Mind.

hustler mind

Moja praca z każdym dniem coraz bardziej nabierała wyrazu. Ja sam czułem jakbym miał więcej energii. Pomimo nabitego grafiku znalazłem jeszcze czas na siłkę, dziewczyna też zadowolona, że już tak się nie męczę i mam więcej czasu dla niej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że odkąd zażywam Hustler Mind nabrałem więcej luzu do wszystkiego. Przestałem denerwować się terminami pracy magisterskiej, bo i tak wiedziałem, że ze wszystkim zdążę. Jeszcze kilka stron i wysyłam do promotora całość. Zobaczymy co powie. Doskonale wiem, jak bardzo wpłynęły te tabletki na ostatnie miesiące mojego życia, w związku z czym z czystym sercem mogę polecić je naprawdę każdemu. Nie jest to środek przewidziany wyłącznie dla studentów , ale im polecam szczególnie. Myślę, że wszelkiej maści pracownicy umysłowi i osoby starsze również mogą się o nie pokusić. Efekt ich zażywania na pewno zadowoli każdego. Koniec przerwy na kawę. Wracam do mojej pracy. Mam nadzieję, że moja opinia o Hustler Mind komuś się przysłuży. Pozdrawiam

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

7 komentarzy to “Kapsułki Rekarnival – opinie po całym opakowaniu”

 1. Maja<3 pisze:

  Rekarnival – brałam i był ok. Ale nie wróciłabym do niego, jeśli miałabym na oku coś lepszego.

 2. Hyoa pisze:

  Cześć. Niestety też cierpię na niedobór czasu, bo co rusz przysypiam, gdzie się tylko da. Jestem wiecznie zmęczony, co bardzo mi uprzykrza życie. 🙁 Naprawdę sądzicie, że Hustler Mind może pomóc mi rozwiązać te problemy?

 3. Betty94 pisze:

  Hyoa – a jak z Twoją dietą? Wysypiasz się? Ćwiczysz w ciągu dnia?

 4. Hyoa pisze:

  Betty94:
  Staram się wysypiać, ale dużo mam pracy. Na ćwiczenia już nie znajduję czasu, bo z reguły jestem całkowicie wypruty dniem w pracy. Staram się pić dużo wody, ale już np. nie mam czasu gotować sobie samemu obiadów, więc zdarza się zamawiać coś na mieście…

 5. Betty94 pisze:

  To widzisz, chyba sam sobie poniekąd odpowiedziałeś na swoje pytanie. Pora zacząć ćwiczyć – wbrew pozorom doda Ci to energii, ale musisz się przemóc. W innym wypadku nawet najlepsze środki Ci nie pomogą!

 6. Danny32 pisze:

  Hyoa – mogę tylko dorzucić swoje 3 grosze – Hustler Mind jest naprawdę dobry, jednakże o swoje ciało trzeba zadbać. Podziękuje Ci ono za to w przyszłości.

 7. Hyoa pisze:

  Dzięki Wam wszystkim za porady. Postaram się coś podziałać w tym kierunku.

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress