Kapsułki Revitasens – opinie niezadowolonego klienta

Jest to fajna odmiana dla tabletek, których do tej pory używałem. Hustler Mind zacząłem używać w sumie odkąd żona przyniosła je do domu. Sama narzekała na problemy z pamięcią, jak tylko oznajmiła, że działają sam zacząłem je stosować. W końcu pomyślałem, że nie zaszkodzą, a warto trochę zadbać o pamięć szczególnie, że lata już nie te. Jakiś czas temu kumpel w pracy polecił mi Revitasens, tabletki na bazie oleju rybiego z DHA i innymi dodatkami. Za namową kolegi kupiłem opakowanie, efektów prawdę mówiąc nie widziałem żadnych, kupiłem następne opakowanie myśląc, że może długotrwałe stosowanie da jakiś skutek. Nic z tego.

Revitasens opinie

Długo zażywałem Revitasens, jakoś z przyzwyczajenia będąc na zakupach zawsze uzupełniałem domową apteczkę o te tabletki. I tak każdego dnia  już chyba bezwiednie je połykałem, popijając poranną kawą. Ach te przyzwyczajenia! W końcu podliczyłem ile mnie to cudo kosztuje i stwierdziłem ostatecznie, że szkoda pieniędzy. Efektów nie czułem, postanowiłem sobie darować dalszą kurację. Pewnie więcej bym nie sięgnął po żaden ze specyfików poprawiających pamięć i koncentrację, gdyby nie moja żona. Raczej sceptyczna, dwa razy zastanowi się zanim coś kupi. Ktoś polecił jej tabletki Hustler Mind. Znając ją pewnie przestudiowała jeszcze wszystkie te kolorowe pisemka w poszukiwaniu informacji o tych tabletkach.

Hustler Mind vs Revitasens

W każdym razie kupiła, zaczęła używać i sam byłem zaskoczony, jakie pozytywne efekty wywołały u mojej żony. Sama chwaliła ogromną poprawę koncentracji, mówi, że jakoś tak łatwiej jest jej się teraz skupić. Ale co mnie zdziwiło, mówiła też, że po pracy czuje się jakoś tak mniej zmęczona. Nie wiem czy to możliwe, ale widziałem po niej, że zrobiła się bardziej energiczna. Moja żona zaczęła przeżywać swoją drugą młodość, postanowiłem nie być w tyle, Na początku trochę z rezerwą podszedłem do Hustler Mind, jednak z czasem nabrałem przekonania. Fajnie jest być po pięćdziesiątce, a pamięć mieć dwudziestolatka.

hustler mind opinie

Fakt faktem nie mamy już potrzeby “zakuwania do egzaminów”, jak tu niektórzy piszą, ale dobra pamięć zawsze w cenie. Problemów z koncentracją też już więcej u siebie nie zauważyłem. Żona też stwierdziła, że widzi u mnie pozytywne efekty. Od tamtej pory w naszej apteczce leżą dwa opakowania Hustler Mind. Oboje z żoną cieszymy się z pozytywnych efektów i tak w zasadzie zawsze, gdy w towarzystwie padnie temat problemów z pamięcią wiemy doskonale, co polecić znajomym. Zauważyliśmy też z żoną, że przy tak ogromnym wyborze specyfików na koncentrację ciężko jest znaleźć ten naprawdę skuteczny. Szczerze, mam nadzieję, że jak najwięcej osób zapozna się z moim zdaniem i oszczędzi sobie eksperymentów z pozostałymi, dostępnymi w sklepach suplementami. Często jest tak, że próbując szukać wszędzie oszczędności, oszczędzamy na nas samych. Nie warto. Pamięć ma się tylko jedną. Z perspektywy tych wszystkich lat muszę stwierdzić, że w pewnym momencie zostanie nam tylko ona, więc trzeba o nią dbać! Odpowiednia troska o nasz umysł da pierwsze efekty teraz i zaprocentuje na przyszłość.