Moja przygoda z Tanakan – opinie po stosowaniu

Po studiach podjąłem pracę w dużej korporacji. Nigdy wcześniej nie musiałem zajmować się tyloma rzeczami jednocześnie co w firmie i okazało się to dla mnie niezwykle trudne i uciążliwe. Wszystko przez to, że miałem notoryczne problemy z koncentracją i kłopoty z zapamiętywaniem dużej ilości informacji. Nie szło mi najlepiej i jeśli chciałem myśleć o dalszej karierze w tym przedsiębiorstwie, musiałem w jakiś sposób się „ogarnąć”. Uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po tabletki wspomagające koncentrację i pamięć.

Ktoś polecił mi taki środek jak Tanakan. Miał rzekomo być czymś stworzonym właśnie dla takich osób jak ja: poprawiać pamięć i koncentrację. Skusiłem się i brałem ten preparat przez jakiś czas.

Tanakan opinie

Efekty? Niestety, po trzech miesiącach zażywania w zasadzie nie zauważyłem żadnych szczególnie widocznych efektów. Może faktycznie, odrobinkę lepiej się po nich czułem, ale to absolutnie nie były efekty, jakie mi obiecywano. Byłem zły, straciłem pieniądze, czas, a moja przyszłość w pracy robiła się coraz bardziej niepewna. Nie poddawałem się jednak i testowałem kolejne produkty, take jak Bodymax, Eye q, Citotrop, czy nawet Sesja. Efekt taki, jak w przypadku Tanakanu. Nie dało to nic, poza narastającą frustracją.

Jednak mama kolegi, lekarz, dowiedziała się o moim problemie i zasugerowała mi pewną nowość. Podobno jej pacjenci polecali nowy specyfik Hustler Mind. Nie widząc żadnych innych opcji dla siebie, postanowiłem jej zaufać i dałem szansę temu nowemu preparatowi. Cóż… szkoda, że mama kolegi nie dowiedziała się o moim problemie wcześniej :).

hustler mind opinie

To cudeńko naprawdę działa. Dosłownie, może po kilku dniach, odczułem w pracy jakiś przyrost pewności siebie i energii. Wszystko zaczęło nagle lepiej mi wychodzić i jednocześnie panowałem nad całą masą zadań. Po dwóch tygodniach wszyscy w firmie mówili, że jestem jakiś inny, lepszy i bardziej ogarnięty. Pod koniec drugiego miesiąca zażywania Hustler Mind docenił mnie nawet sam szef mówiąc, że jestem najlepiej zapowiadającym się pracownikiem i widzi we mnie duży potencjał. W końcu poczułem, że mogę wykorzystywać pełnię moich talentów!

Jestem w końcu spokojniejszy o swoją przyszłość w pracy. Dzięki Hustler Mind udało mi się przełamać swoje bariery, polepszyłem swoje wyniki, zmarginalizowałem też popełniane przez siebie błędy. Pracuję szybko, sprawnie i panuję nad wieloma sprawami równolegle. A dzięki temu, że idzie mi lepiej w pracy, jestem też o wiele pewniejszy siebie i szczęśliwszy. W końcu poczułem zadowolenie z miejsca zatrudnienia i mam świadomość, że stałem się ważną, integralną częścią firmy. Co więcej, przestałem denerwować się swoimi pomyłkami, a współpracownicy przestali patrzeć na mnie spod byka. I, pochwalę się… dostałem też dużą podwyżkę! 🙂

Hustler Mind polecam dokładnie każdemu, kto musi na co dzień wykazywać się koncentracją, energią i ma na głowie cały ogrom zadań. Hustler Mind doskonale wspiera procesy umysłowe i sprawia, że możemy korzystać z całego drzemiącego w nas potencjału. To fenomenalny, wartościowy środek, którego nie zamieniłbym na żaden inny specyfik. Próbowałem wcześniej całej masy różnych „wspomagaczy”, ale efekty ich działań były mizerne. Hustler Mind to zupełnie inna, o wiele wyższa półka.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

6 komentarzy to “Moja przygoda z Tanakan – opinie po stosowaniu”

 1. Jagoda pisze:

  Widzę, że to już kolejny preparat, który okazuje się nieskuteczny. Ehh, chyba nigdy nic nie znajdę dla siebie na poprawę pamięci.

 2. lizzy pisze:

  Hej, czy ktoś jeszcze próbował Hustler Mind? 🙂

 3. Ivonna pisze:

  lizzy – Z tego co się orientuję (sama nie używałam) Hustler Mind ma naprawdę zaskakująco dobre opinie. Powiem ci szczerze, że się wyróżniał na tle podobnych supli, bo wiele ludzi chwaliło go za działanie. 😉

 4. lila76 pisze:

  To byłoby coś, jakby okazało się, że wśród całej gamy różnych suplementów jest jeden, który naprawdę działa.

 5. Kordii pisze:

  Widzę, że wiele osób ma jeszcze wątpliwości, czy Hustler Mind działa. Od siebie mogę powiedzieć tyle, że tak, działa. Nie będę na siłę nikogo zachęcała, bo to nie o to chodzi. Po prostu zastanówcie się dobrze, gdy następnym razem wybierzecie się po coś “na pamięć” do apteki.

 6. Puddie pisze:

  A gdzie mogę kupić Hustler Mind?

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress