Moja przygoda z Tanakan – opinie po stosowaniu

Po studiach podjąłem pracę w dużej korporacji. Nigdy wcześniej nie musiałem zajmować się tyloma rzeczami jednocześnie co w firmie i okazało się to dla mnie niezwykle trudne i uciążliwe. Wszystko przez to, że miałem notoryczne problemy z koncentracją i kłopoty z zapamiętywaniem dużej ilości informacji. Nie szło mi najlepiej i jeśli chciałem myśleć o dalszej karierze w tym przedsiębiorstwie, musiałem w jakiś sposób się „ogarnąć”. Uznałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po tabletki wspomagające koncentrację i pamięć.

Ktoś polecił mi taki środek jak Tanakan. Miał rzekomo być czymś stworzonym właśnie dla takich osób jak ja: poprawiać pamięć i koncentrację. Skusiłem się i brałem ten preparat przez jakiś czas.

Tanakan opinie

Efekty? Niestety, po trzech miesiącach zażywania w zasadzie nie zauważyłem żadnych szczególnie widocznych efektów. Może faktycznie, odrobinkę lepiej się po nich czułem, ale to absolutnie nie były efekty, jakie mi obiecywano. Byłem zły, straciłem pieniądze, czas, a moja przyszłość w pracy robiła się coraz bardziej niepewna. Nie poddawałem się jednak i testowałem kolejne produkty, take jak Bodymax, Eye q, Citotrop, czy nawet Sesja. Efekt taki, jak w przypadku Tanakanu. Nie dało to nic, poza narastającą frustracją.

Jednak mama kolegi, lekarz, dowiedziała się o moim problemie i zasugerowała mi pewną nowość. Podobno jej pacjenci polecali nowy specyfik Hustler Mind. Nie widząc żadnych innych opcji dla siebie, postanowiłem jej zaufać i dałem szansę temu nowemu preparatowi. Cóż… szkoda, że mama kolegi nie dowiedziała się o moim problemie wcześniej :).

hustler mind opinie

To cudeńko naprawdę działa. Dosłownie, może po kilku dniach, odczułem w pracy jakiś przyrost pewności siebie i energii. Wszystko zaczęło nagle lepiej mi wychodzić i jednocześnie panowałem nad całą masą zadań. Po dwóch tygodniach wszyscy w firmie mówili, że jestem jakiś inny, lepszy i bardziej ogarnięty. Pod koniec drugiego miesiąca zażywania Hustler Mind docenił mnie nawet sam szef mówiąc, że jestem najlepiej zapowiadającym się pracownikiem i widzi we mnie duży potencjał. W końcu poczułem, że mogę wykorzystywać pełnię moich talentów!

Jestem w końcu spokojniejszy o swoją przyszłość w pracy. Dzięki Hustler Mind udało mi się przełamać swoje bariery, polepszyłem swoje wyniki, zmarginalizowałem też popełniane przez siebie błędy. Pracuję szybko, sprawnie i panuję nad wieloma sprawami równolegle. A dzięki temu, że idzie mi lepiej w pracy, jestem też o wiele pewniejszy siebie i szczęśliwszy. W końcu poczułem zadowolenie z miejsca zatrudnienia i mam świadomość, że stałem się ważną, integralną częścią firmy. Co więcej, przestałem denerwować się swoimi pomyłkami, a współpracownicy przestali patrzeć na mnie spod byka. I, pochwalę się… dostałem też dużą podwyżkę! 🙂

Hustler Mind polecam dokładnie każdemu, kto musi na co dzień wykazywać się koncentracją, energią i ma na głowie cały ogrom zadań. Hustler Mind doskonale wspiera procesy umysłowe i sprawia, że możemy korzystać z całego drzemiącego w nas potencjału. To fenomenalny, wartościowy środek, którego nie zamieniłbym na żaden inny specyfik. Próbowałem wcześniej całej masy różnych „wspomagaczy”, ale efekty ich działań były mizerne. Hustler Mind to zupełnie inna, o wiele wyższa półka.