Plusssz Active – opinie niezadowolonej studentki

Jestem studentką czwartego roku. Studiuję kierunek, który wymaga ode mnie dużego nakładu pracy w domu. Czasem udaje mi się opracować w domu więcej, czasem mniej. Niestety, jestem jedną z tych osób, którym w tym roku akademickim nie poszczęściło się ze współlokatorami. Lubią głośno słuchać muzyki, zapraszają do mieszkania znajomych, czasami późno wracają z imprez. I niby przestrzegają ciszy nocnej, tylko co mi po tym, skoro w ciągu dnia nie jestem w stanie się skupić? A spać też przecież muszę. A każdy student wie, że w sesji każda chwila jest ważna i nie ma czasu na odkładanie nauki.

W związku z moją sytuacją w mieszkaniu, nie umiem się za bardzo skupić na nauce. Rozprasza mnie często byle co, nie potrafię skupić uwagi na jednej rzeczy, jeśli wokół dzieje się coś, co mnie rozprasza. Ale nie mogłam się poddać, musiałam jakoś zorganizować sobie miejsce pracy. Próbowałam uczyć się w parku, w bibliotece, ale to wszystko to tak naprawdę chwilowe rozwiązania. Kiedyś koleżanka ze studiów wspominała mi, że zawsze w okresie wytężonej pracy sięga po Plusssz Active i to pomaga jej się skoncentrować i lepiej przyswoić wiedzę. Postanowiłam, że też spróbuję.

Plusssz active opinie

Kupiłam opakowanie tabletek, trzeba je rozpuścić w wodzie. Piłam po dwa razy dziennie… Niestety, z zerowym skutkiem. Ani razu w ciągu stosowania Plusssz Active nie poczułam obiecanego zastrzyku energii. Szczerze wątpię w pozytywne rezultaty, jakie osiągnęła koleżanka. Nie sprawdziło się to u mnie i nikomu bym nie poleciła.

Wygrałam z sesją dzięki Hustler Mind

Na jakiś czas zrezygnowałam z pomysłu suplementów i tabletek, starałam się jakoś zaplanować sobie wszystko sama. Ale przyszła sesja i przestałam sobie z tym radzić, musiałam zacząć pracować na najwyższych obrotach, więc standardowo, sięgnęłam po poradę do internetu. Na kilku forach znalazłam pozytywne opinie dotyczące produktu Hustler Mind. Stwierdziłam, że nie zaszkodzi spróbować.

hustler mind opinie

Zamówiłam dwa opakowania, ze względu na korzystną cenę. I tutaj spotkało mnie miłe zaskoczenie – już po pierwszej tabletce poczułam przypływ energii. Z zapałem zabrałam się za naukę i zapamiętywałam niezbędne informacje dwa razy szybciej. Koncentrowałam się na wybranej partii materiału, mogłam sobie robić przerwy w trakcie i nie miałam problemu z powrotem do książek. Wprost wracałam do nich z radością i z pewnością, że na pewno sobie poradzę i zapamiętam wszystko, co trzeba.

Zdecydowanie, Hustler Mind to same zalety. Podczas jego stosowania mogłam uczyć się znacznie więcej i nie odczuwałam przy tym większego zmęczenia. Znacząco spadł u mnie poziom stresu, proces zapamiętywania i przyswajania wiedzy stał się prostszy i przyjemniejszy. Przestałam czuć taki wstręt do nauki w mieszkaniu – nie przeszkadzali mi już odwiedzający ani głośna muzyka. Siadałam do nauki i skupiałam się tylko na tym, nic mnie nie rozpraszało. Polecam każdemu studentowi i nie tylko. Ja przy okazji kolejnych wyzwań na uczelni i w pracy sięgnę po Hustler Mind. Warto sobie pomóc, jeśli jest taka możliwość, szczególnie w przypadku nawracających problemów z koncentracją i zapamiętywaniem.