Rhodiola opinie po środku na spadek koncentracji

Jestem osobą, która żyje aktywnie. Jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci, pracuje zawodowo na pełen etat, uprawiam sport, podróżuje. Jednym słowem korzystam z życia pełnymi garściami. Jednak od pewnego czasu w związku z moim aktywnym trybem życia czuję duże przemęczenie oraz spadek koncentracji i uwagi.

Na co dzień pracuję jako ekonomista, więc nie mogę pozwolić sobie na to aby przeoczyć ważne dane oraz fakty. Niestety ostatnimi czasy zdarza mi się to nagminnie. Zapominam o ważnych rzeczach, pomijam ważne dane w sprawozdaniach finansowych. Mój szef wysłał mnie nawet na tygodniowy urlop, żeby odpoczął i powrócił do dawnej wysokiej efektywności. Jednak po odpoczynku i powrocie do pracy nic się nie zmieniło. Dalej jestem rozkojarzony oraz z trudem przychodzi mi analiza danych. Kiedyś taka sytuacja była dla mnie nie do pomyślenia a w tamtej chwili stała się faktem.

Zacząłem więc szukać rozwiązań w obawie przed utratą pracy. Zrzuciłem z siebie część obowiązków oraz skupiłem się na bardziej zdrowym trybie życia.  W prawdzie pomogło mi to w jakimś stopniu ale jednak nadal dalekie jest to do dyspozycji, którą prezentowałem wcześniej. Zacząłem więc szukać rozwiązania problemu i wpadłem na pomysł zakupu suplementów diety, które będą w stanie poprawić moją koncentrację oraz pamięć, tak abym znów mógł dobrze wykonywać swoją pracę.

Zakup środka Rhodiola

Zakupiłem środek o nazwie Rhodiola mając nadzieję, że pomoże mi w walce z brakiem koncentracji oraz uwagi.

Rhodiola opinie

Po zakupie przyjmowałem środek raz dziennie zazwyczaj rano po zjedzeniu śniadania. W pierwszym tygodniu nie zauważyłem tego, aby środek zadziałał na mnie w jakikolwiek sposób. Drugi tydzień przyniósł podobne zerowe rezultaty. W trzecim tygodniu wydawało mi się przez chwile, że środek zaczął działać. Czułem się bowiem bardziej zmotywowany do pracy oraz czułem lekką poprawę koncentracji.

Jednak ten efekt minął po kilku dniach i wątpię, aby było on spowodowany działaniem środka, bowiem po miesięcznej suplementacji nie odczułem żadnych zmian. Środek uznałem więc za nieskuteczny i postanowiłem poszukać innego lepiej działającego suplementu, który mógłby być ratunkiem w walce z moimi problemami.

 Hustler Mind jako strzał w dziesiątkę

Po nieudanej próbie ze środkiem Rhodiola sięgnąłem po suplement diety jakim jest Hustler Mind.

hustler mind

Po pierwszym tygodniu przyjmowania suplementu odczułem znaczącą różnice, która polegała na tym, że polepszyła się moja koncentracja a ja lepiej umiałem kojarzyć fakty. Drugi tydzień suplementacji sprawił, że znów zacząłem się dobrze odnajdować w moich codziennych obowiązkach pracowniczych. Moja pamięć i koncentracja były na wysokim poziomie a ja mogłem sprawnie zająć się pracą. Trzeci i czwarty tydzień to powrót do stanu, w którym szybko kojarzę dane, jestem skoncentrowany oraz skupiony na swoich obowiązkach. Obecnie przyjmuję suplement od przeszło dwóch tygodniu dzięki czemu znów mogę być skoncentrowany oraz uważny. Wszystko za sprawą odpowiedniej suplementacji Hustler Mind połączonej ze zdrowym stylem życia.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

7 komentarzy to “Rhodiola opinie po środku na spadek koncentracji”

 1. Raissa pisze:

  Heh, kolejny preparat na bazie udziwnionego składnika. Normalnie już idzie się pogubić w tym wszystkim…

 2. Lilah pisze:

  To prawda, ja te już nie wiem na co się zdecydować. 🙁
  A jak radzicie sobie właśnie z natłokiem różnego rodzaju produktów na pamięć itd.?

 3. Prima pisze:

  Nie wiem, co masz konkretnie na myśli, ale, gdy ja mam np. wątpliwości, który suplement wybrać, to wtedy sięgam do internetu i szukam właśnie recenzji. Jeszcze nigdy mnie żadna nie zawiodła. 😉

 4. Alicja96 pisze:

  Często nadziałam się już na preparaty, które w sposób nachalny były reklamowane w telewizji i naprawdę nie polecam sugerowania się reklamami. Wyrzucicie w ten sposób tylko pieniądze w błoto.

 5. Grzechu pisze:

  Jeżeli Rhodiola ma powodować “Sprawność umysłową na prawidłowym poziomie” to nie traciłabym na nią czasu. Spektakularnych efektów przy pomocy tego środa nie osiągnięcie. 😛

 6. Beata77 pisze:

  Cześć Wam. Skąd zamówić Hustler Mind? Nie mogę znaleźć nigdzie żadnego sklepu.

 7. aurelia pisze:

  A próbowałaś pogooglowąć Beata77? Moja siostra w ten sposób zamówiła go dla mnie i dla siebie. Ale może podpytam ją, to wrzucę tu linka.

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress