Sesja – opinie niezadowolonej studentki

Jestem studentką drugiego roku zarządzania. Nigdy nie miałam problemów z nauką. Egzaminy, testy, kolokwia nie były mi straszne, zawsze miałam czas i motywację żeby się odpowiednio przygotować i wszystko zaliczyć, łatwo przyswajałam wiedzę. Niestety do czasu. Kiedy skończyło się lato, jesienna aura opanowała mnie totalnie. Nie mogłam skupić się na nauce, cała wiedza, którą wpajałam gdzieś uciekała, pogorszyły się moje oceny. Kompletnie nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Pierwszy raz postanowiłam wspomóc się suplementami diety. Jako, że naoglądałam się reklam w tv pierwsze co mi wpadło w ręce to Sesja. Pomyślałam, że dla studenta idealne!

Sesja opinie

Zaczęłam stosować regularnie. Pojawiały się kolejne egzaminy, a ja nadal nie mogłam uzyskać interesującego mnie wyniku. Ciągle moja koncentracja była zaburzona, ja czułam się przytłoczona. Po trzech tygodniach dalej nie było efektów, a ja oblałam ważny egzamin. Co najlepsze uczyłam się do niego pół nocy. Sesja niestety nie pomogła mi nic.
Na uczelni sesja zbliżała się wielkimi krokami, za oknem wciąż było szaro, a ja nie mogłam sobie z tym poradzić. Nie byłam sobą. Znajomi też zauważyli, że coś jest ze mną nie tak, zawsze “kujonka” była przygotowana na wszystkie zajęcia, a teraz nagle takie marne oceny. Byłam załamana spadkiem formy, bo te studia na prawdę są dla mnie ważne. Mama, na którą zawsze mogę liczyć przyniosła mi pewnego dnia tabletki Hustler Mind.

hustler mind opinie

Kolejny suplement diety, który zaczęłam przyjmować. Miałam nadzieję, że tym razem coś się zmieni, bo już nie miałam sił do nauki, z której nie ma żadnego pożytku. Po pierwszym tygodniu czułam się jakby mniej zmęczona i bardziej mogłam się skupić na tym czego się uczę. Dostałam piątkę z kolokwium i to sprawiło, że wróciła moja wiara, ze jeszcze odzyskam dawną zdolność szybkiego uczenia się i zapamiętywania. Stosowałam Hustler Mind regularnie przez kolejne dwa tygodnie, nadszedł czas sesji, której bałam się jak nigdy wcześniej. Uczyłam się codziennie do późnych godzin i mimo depresyjnej pogody szło mi to w miarę sprawnie. Nauki było dużo i nie do końca wierzyłam, że dam rade ze wszystkim na czas.

Ale nie poddawałam się, wspomagałam się Hustlerem, który na prawdę czynił cuda. Moja pamięć i koncentracja uległy poprawie.

Siedząc na uczelni pisząc egzamin, jak za dawnych czasów mogłam się skupić na pytaniach i odpowiadać na nie z pamięci. Pisałam jeden za drugim z coraz spokojniejszą głową, gdyż widziałam, że moja nauka nie poszła w las i z łatwością mogłam przypomnieć sobie wszystkie notatki. Z niecierpliwością czekałam na wyniki egzaminów. Oczywiście każdy z nich zaliczyłam i to na wysokim poziomie. Wróciłam do siebie i czułam się świetnie. Czułam ogromną satysfakcję, że znowu udało mi się uczciwie zdać i zdobyć kolejną wiedzę. Hustler Mind został moim najlepszym przyjacielem i póki co nie zamierzam z niego rezygnować. To na prawdę działa i polecam go każdemu. Jestem dumna z siebie, że przebrnęłam przez ten ciężki okres i teraz wiem, jak zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.