Tabletki dla seniora Bodymax 50 – opinie po testach

Początek moich problemów z pamięcią i koncentracją to okres chwile po pięćdziesiątce. Jestem osobą aktywnie zawodową, pracuję jako kierowca. Przed kółkiem spędzam długie godziny i wysoka koncentracja w mojej pracy jest rzeczą wręcz niezbędną. Jej brak może spowodować wypadek bądź kolizję drogową z zagrożeniem mojego życia bądź innych osób. Od pewnego czasu zauważyłem spadek koncentracji gdy siedzę za kółkiem swojego samochodu dostawczego. Moje myśli krążą w okół różnych rzeczy. Nie umiem skoncentrować się na jeździe samochodem w stopniu jakim robiłem to kiedyś. Zacząłem szukać przyczyn problemu gdy pewne razu omal nie zjechałem z drogi ponieważ ulotniła się moja koncentracja.

Postanowiłem wtedy zrobić coś z tym problemem, ponieważ zaczął być on zbyt poważny, aby móc go dalej lekceważyć. Pierwszym krokiem w drodze ku lepszej koncentracji oraz skupienia się na wyższym poziomie było regulacja snu. Zacząłem dbać bardziej niż zazwyczaj o to, aby sypiać regularnie. Przynajmniej po osiem godzin. Zmieniłem też swoją dietę na bardziej zdrową oraz odżywczą. Te zmiany dodały mi trochę wigoru oraz energii w codziennych obowiązkach ale jednak poziom mojej koncentracji utrzymywał się nadal na stałym niskim poziomie. Postanowiłem więc postąpić bardziej radykalnie i sięgnąć po suplementy, które dzięki swoim składnikom oraz kompleksowemu działaniu pozwolą mi na większe skupienie uwagi oraz na koncentracje na wyższym poziomie.

Moja opinia na temat Bodymax 50

Poszedłem do apteki i wziąłem opakowanie tabletek Bodymax 50, które poleciła mi bardzo miła Pani w aptece.

bodymax 50 opinie

Tabletki przyjmowałem zaraz po posiłku przez okres trzydziestu dni. Muszę jednak z przykrością stwierdzić, że nie zauważyłem żadnych efektów, których się spodziewałem.

Tabletki być może wpłynęły pozytywnie na ogólne funkcjonowanie organizmu (choć to tylko przypuszczenie), jednak w żaden sposób nie poprawiły mojej koncentracji oraz uwagi. W dalszym ciągu pozostawałem rozkojarzony a moja uwaga była rozproszona na różne strony. Zrezygnowałem więc z suplementacji opartej na Bodymax 50 i zacząłem poszukiwać bardziej skutecznego środka do walki z moimi problemami z koncentracją oraz uwagą.

Moja druga udana próba z Hustler Mind

Zachęcony pozytywną opinią mojego znajomego, który także jest zawodowym kierowcą sięgnąłem po suplement diety w formie tabletek o nazwie Hustler Mind.

hustler mind opinie

I muszę przyznać, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Już po pierwszym tygodniu suplementacji zauważyłem znaczące zmiany w mojej percepcji. Mój umysł stał się bardziej żwawy oraz przytomny. Dział bardziej płynnie oraz efektywnie. W trzecim tygodniu suplementacji znacząco poprawiła się moja koncentracja oraz skupienie uwagi. Wyraźnie odczułem to podczas mojej pracy, ponieważ znów byłem skoncentrowany na jeździe jak dawniej. Nie wymagało to ode mnie dodatkowego wysiłku, tak jakby skupienie było w pełni naturalną rzeczą. Ciesze się, że dzięki Hustler Mind mogłem powrócić do pełnej sprawności umysłowej jako prezentowałem kiedyś.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

4 komentarze to “Tabletki dla seniora Bodymax 50 – opinie po testach”

 1. Karol pisze:

  Bodymax ma niby całkiem dobry skład i z pewnością pomoże to niejednej osobie w podeszłym wieku. Jednak uważam, że są o wiele lepsze preparaty i nie widzę sensu w stosowaniu pół środków.

 2. Johanna pisze:

  Cześć.
  Zawsze podchodzę sceptycznie do wszystkiego rodzaju środków, które mają dodać “witalności”. Szczególnie, gdy chodzi o osoby starsze. Wiele lat złych nawyków i nieaktywnego trybu życia odpłaci się niestety i ciężko będzie negatywne efekty zniwelować przy pomocy tabletek. :/

 3. Karolina K. pisze:

  Droga Joanno – niewątpliwie coś w tym jest. Jednak z drugiej strony, dobrze, że posiadamy na rynku suplementy, które chociaż w pewnym stopniu wzmocnią ciało i poprawią funkcjonowanie umysłu.

 4. Daria95 pisze:

  Mój ojciec przez długi czas brał Vita Buerlecithin i chwalił ten preparat za efekty. Jednak niestety problemem jest fakt, że posiada on alkohol, który, nawet w małej ilości, obciąża przecież organizm! :/
  Podsunąłem mu teraz właśnie Hustler Mind, mam nadzieję, że będzie zadowolony 🙂

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress