Tabletki MB Active – opinie, które mnie zwiodły

Przyłączam się do opinii, że Hustler Mind jest najlepszym środkiem wspomagającym koncentrację. W mojej pracy nie ma miejsce na pomyłki. Z zawodu jestem pielęgniarką, to zależy od dnia, ale bywa, że na dwunasto-godzinnym dyżurze nie mam nawet czasu napić się kawy. Pracuję na oddziale położniczym, a tu nie ma miejsca na roztargnienie czy pomyłki. Błędy personelu mogą kosztować życie. Od pewnego już czasu, moje zmiany w szpitalu mnie wykańczały. Natłok obowiązków sprawiał, że zaczynała boleć mnie głowa,  moja percepcja również zostawiała wiele do życzenia, a tak nie powinno być.

Ciężko było mi się skoncentrować na konkretnym przypadku, często zdarzało mi się, że kilkukrotnie musiał zaglądać w te same karty. Informacje jakoś tak same wylatywały mi z głowy. Punktem zwrotnym okazał się jeden z dyżurów nocnych, kiedy koleżanka z mojej zmiany musiała poprawiać po mnie dokumentację, bo pomieszałam pacjentów. Powiedziałam sobie dość. Miarka się przebrała, Wiedziałam, że jeśli jakoś nie zareaguję moja praca na oddziale stoi pod dużym znakiem zapytania. Szukałam informacji przez internet, podpytywałam panie w aptekach, któraś z nich zaproponowała mi tabletki MB Active.

mb active opinie

Zaraz po przyjściu do domu zażyłam sobie jedną kapsułkę, parę godzin później, przed wyjściem do pracy kolejną. Po MB Active czułam się jakby to określić…jak po kilku wypitych na raz kawach.

Czułam się bardzo pobudzona, ale miałam też wrażenie, takiego delikatnego oszołomienia. Przestraszyłam się kiedy poczułam, podwyższone tętno.

Zaraz po powrocie do domu przyjrzałam się składowi na opakowaniu i aż oniemiałam z wrażenia. W skład MB Active wchodzi między innymi tauryna i olej z nasion konopi. Oniemiałam. Zaraz potem wyrzuciłam resztę opakowania do kosza. Tak, zależało mi na pobudzeniu koncentracji, ale nasiona konopi? Zrezygnowana chodziłam dalej do pracy, modląc się aby nic złego się nie przytrafiło na mojej zmianie. Nie opowiadałam o swoim problemie kolegom z pracy, żeby dodatkowo nie wzbudzać ich zainteresowania. Stres był tak ogromny, że pojawiły się problemy z zasypianiem i w życiu prywatnym. Dużo by opowiadać.

Któregoś dnia wchodząc do budynku szpitala zaczepiła mnie koleżanka. Zaczęła opowiadać o jakimś suplemencie, który pomaga jej funkcjonować w tym całym natłoku obowiązków. Nie pamiętała nazwy, obiecała wysłać mi informację wieczorem. Zaraz po otrzymaniu SMS-a pojechałam do najbliższej otwartej apteki i zakupiłam Hustler Mind.

hustler mind opinie

Cena przystępna, skład nie wzbudzał podejrzeń, następnego dnia zaczęłam stosować. Od tamtej pory, moje życie obróciło się o 180 stopni. Po raz pierwszy od dawna moja praca zaczęła z powrotem sprawiać mi przyjemność. Wstawałam wypoczęta po przespanej nocy i w końcu mogłam normalnie funkcjonować, nawet bóle głowy prawie całkowicie zniknęły. Stałam się innym człowiekiem. Postanowiłam robić sobie krótkotrwałe przerwy w stosowaniu Hustler Mind, żeby nie przyzwyczaić nadmiernie organizmu, ale zawsze mam go ze sobą w torebce. Także podsumowując: ja, jak najbardziej polecam!