Vita Buerlecithin opinie po mojej nieudanej przygodzie

Moje problemy z koncentracją przeszkadzają mi w nauce oraz życiu codziennym. Jestem studentem, który studiuje zaocznie oraz pracuję. Ten tryb życia bardzo mi odpowiadał, ponieważ nie miałem czasu na nudę. Dodatkowo rozwijałem siebie oraz realizowałem siebie. Ten aktywny tryb życia doprowadził mnie do swoistego wypalenia, ponieważ od pewnego czasu nękają mnie problemy, które są związane z: rozkojarzeniem, brakiem kontroli uwagi oraz ogólnym rozproszeniem. Rzeczy te zaczęły negatywnie wpływać na moje codzienne życie, ponieważ mam problem z nauką. W pracy także jestem mniej skoncentrowany oraz zmotywowany co odbija się na mojej efektywności.

Postanowiłem coś z tym w końcu zrobić. Zacząłem lepiej się odżywiać oraz więcej sypiać. To nie rozwiązało jednak moich problemów. Nadal byłem skoncentrowany w niewystarczalnym stopniu do tego, aby dobrze wykonywać swoją pracę oraz uczyć się w tak szybkim tempie jak czyniłem to kiedyś. Postanowiłem więc sięgnąć po suplementy diety, które umożliwią mi osiągnąć stan koncentracji oraz skupienia uwagi na wysokim poziomie.

Moja próba z Vita Buerlecithin

Kupiłem więc płyn Vita Buerlecithin, po to aby poprawić swoje zdolności poznawcze.

Vita buerlecithin

Płyn stosowałem zgodnie z ulotką. Po pierwszym tygodniu nie zauważyłem żadnej poprawy. W drugim tygodniu stosowania płynu moja koncentracja także nie uległa żadnej zmianie. Po miesiącu stosowanie specyfiku nie odczuwałem żadnej znaczącej poprawy. Zakup płynu okazał się nietrafionym pomysłem, ponieważ nie zauważyłem aby  regularne przyjmowanie płynu przez okres trzydziestu dni, pomogło mi w jakikolwiek sposób na moje problemy z pamięcią oraz koncentracją. Po nieudanej próbie z Vita Buerlecithin postanowiłem poszukać bardziej skutecznego suplementu, który pomoże mi zwalczyć moje problemy.

Moja przygoda z Hustler Mind

Po nieudanej próbie z wyżej wymienionym środkiem, postanowiłem, że znajdę suplement, który naprawdę działa. W tym celu sięgnąłem rady u znajomych, aby dowiedzieć się tego jak oni radzą sobie w podobnych problemach związanych z koncentracją i podobnymi tego typu rzeczami. Jeden z moich znajomych wskazał mi suplement o nazwie Hustler Mind.

hustler mind opinie

Postanowiłem więc kupić suplement oraz od razu wziąłem się za testowanie produktu. Hustler Mind to suplement w formie tabletek, który trzeba przyjmować raz dziennie najlepiej po posiłku.

W pierwszym tygodniu przyjmowania suplementu poprawiły się moje zdolności percepcyjne. Byłem bardziej skoncentrowany a wykonywanie wszystkich rzeczy i zadań przychodziło mi szybciej oraz łatwiej. Drugi tydzień suplementacji środkiem przyniósł lepszą pamięć oraz sprawniejsze funkcjonowanie umysłu. Dzięki temu mogłem powrócić do nauki  na poziomie, który prezentowałem wcześniej. Zapamiętywanie pojąc przychodziło mi z łatwością. Nauka znów stała się dla mnie przyjemnością a nie smutnym obowiązek. Po trzech miesiącach suplementacji środkiem muszę przyznać, że on naprawdę działa. Hustler Mind był tym, czego naprawdę potrzebowałem na swoje problemy.

Możesz przejść od razu do sekcji komentarzy. Pinging jest aktualnie niedozwolony.

6 komentarzy to “Vita Buerlecithin opinie po mojej nieudanej przygodzie”

 1. Donna pisze:

  Vita Buerlecithin to już niemal ikoniczny środek, jeśli chodzi o wspomaganie organizmu. Kiedyś zakupiłam go swojej matuli na święta. Przyznała jednak, że nie zauważyła jakichś spektakularnych efektów… 🙁

 2. Camill pisze:

  Odnoszę wrażenie, że Vita Buerlecithin wyrobił sobie markę “znanej i szanowanej” firmy i teraz tylko na tym bazuje. Mogę się, co prawda, mylić, ale nie wyczytałam w internecie, żeby opinie były świetne.

 3. Vernon pisze:

  Widzę, że nie tylko ja sceptycznie podchodzę do Vita Buerlecithin. Wypiłem jedną butelkę, ale sam już nie wiem czy to placebo, czy produkt ten naprawdę wzmocnił moją pamięć…
  A czy ktoś stosował Hustler Mind i może podzielić się opiniami?

 4. Katrinka pisze:

  Do Vernon:
  Ja niestety nie brałam tego preparatu, tylko Vita Buerlecithin. Żałowałam potem wydanych pieniędzy. Tyle mogę powiedzieć.

 5. Harry pisze:

  Cześć.
  Ja mogę powiedzieć, że nie stosuję Vita Buerlecithin zwyczajnie dlatego, że eliminuję alkohol z diety, a Vita Buerlecithin zawiera go dość sporo. Poza tym uważam za wiele wygodniejsze preparaty w postaci kapsułek. Preparaty w formie płynnej są bardziej dla dzieci…

 6. jack pisze:

  Dodatkowo zawiera czerwień koszenilową E124-syntetyczny, ropopochodny barwnik zabroniony m.in w Stanach i Finlandii o możliwym działaniu kanerogennym. Barwnik może powodować m.in. zabużenia koncentracji u dzieci i nasilać astmę a dodawany jest do preparatu na poprawę koncentracji. Czy to nie jest chore?

Zostaw Odpowiedź

Powered by WordPress